Hizmetlerimiz

Techne bilisim olarak uzun yıllar Birçok sektörde (Telco, Finans, Sigortacılık,Perakende, Medya ve Eğlence, Eğitim, Hizmet) operasyon, test, analiz, yazılım geliştirme, proje danışmanlığı konularındaki deneyimlerimizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

KPI Bazlı Yönetilen Projeler
KPI Bazlı Yönetilen Projeler

Techne bilişim olarak tanımlanmış bilgi teknolojileri ihtiyaçlarınıza uçtan uca veya analiz, yazılım, test, operasyon gibi rol gruplarından oluşan SLA bazlı paketlenmiş çözümler ile bulunduğunuz lokasyonda ya da uzaktan (kendi ofisimizden) hizmet veriyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri
Dış Kaynak Hizmetleri

Techne bilişim olarak sunduğumuz dış kaynak(out source) hizmetlerimiz ile BT süreçlerinizin her zamankinden çok daha verimli olmasını sağlıyor.

Proje Bazlı Danışmanlık
Proje Bazlı Danışmanlık

Techne bilişim olarak İhtiyacınız olan projenin analiz, proje yönetimi, yazılım geliştirme, tasarım, test, yazılımı devreye alma dahil tüm aşamaların tarafımızdan yapıldığı anahtar teslim çalışma modelidir.

Sistem Entegrasyonu
Sistem Entegrasyonu

İş ortaklarımızın iş sorunlarını benzersiz bir şekilde çözmek için en uygun çözümleri tanımlamalarını, geliştirmelerini ve uygulamalarını ekibimiz ile sağlamaktayız.

WebMethods, Tibco ve Weblogic gibi ara katman yazılımlarında kapsamlı deneyimlerimizden yararlanarak iş ortaklarımıza birçok eski uygulama gibi kurumsal uygulamalarda iş entegrasyonu ve SOA tabanlı platform çözümleri sunmaktayız.

Danışmanlık Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri

İş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda istenilen yetkinliklere sahip ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek ekibimiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Danışmanlık hizmetlerimiz kaynak bazlı veya KPI bazlı (manage service) olarak kendi ofisimizde yada iş ortağımızın ofisinde verilmektedir.

Test ve Kalite Güvence

İş ortaklarımızın ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kuruluşlara kapsamlı yazılım test çözümleri paketi sunmaktayız.

Yazılım Kalite Güvencesi ve süreç iyileştirme, test otomasyonu, test planlama ve yürütme ve test veri tabanı bakımı alanlarında alt projeler yürütmekteyiz.

Yazılımı test modelimiz, maliyetleri azaltmaya yardımcı olur ve proje teslim süreleini önemli ölçüde kısaltır, bu da yatırım getirisini en üst düzeye çıkartarak daha kısa sürede yatırımın getirisini almayı sağlar

Yazılım ve Sistem Geliştirme
Yazılım ve Sistem Geliştirme

Ekibimiz, iş ortaklarımıza özel, iş açısından kritik yazılım çözümlerini en güncel metodoloji ve teknolojileri kullanarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmekteyiz.

İhtiyacınız olan yazılımı anahtar teslim veya kaynak temini yöntemleri ile sorunsuz olarak tam zamanında hazırlayıp kullanımınıza sunmaktayız.

Farklı sektör ve disiplinlerden oluşan tecrübeli ekibimiz ile Telekomunikasyon bankacılığa, ulaşımdan perakende sektörüne bir çok farklı sektörde yazılım ve sistem geliştirme hizmeti sunmaktayız.

Technologies For Next Generations